Chladné Zbraně Vystřelovací GAMER

nerezová ocel

jsem spokojen,mám,co jsem chtěl

• odpovídá očekávání
  • , zakoupeno v www.chladnezbrane.eu

• Jednoduchý a velice dobrý mechanismus ! . Dobře a pevně se drží v ruce .
    • Lehký a v ruce pohodlný . Velice jednoduché čištění a "údržba"
    • Škoda že je bez pouzdra . Používám jiné u opasku .

Doporučuji . Jsem spokojený i přes výše psanou jedinou námitku.
    Určitě se si s tím každý z Vás kdo si tento výrobek koupí
    dokáže poradit .

Celková délka
215 mm
125 g
Materiál čepele
nerezová ocel

• Nůž "GAMER" je elegantní zavírací nůž s "gamerským" designem a zajímavou poloautomatickou konstrukcí. Čepel je po celé délce začerněná, aby se předešlo odleskům při práci s nožem. To mu navíc propůjčuje uhlazený temný styl, který nemá každý :-).
  • Čepel zavíracího nože "GAMER" je ostřena z jedné strany, přesto má styl nože potenciál pro čepel obousečnou. Nůž je celokovový. Rukojeť je dost velká i pro opravdu mohutné "pracky" :-). Metalicky se lesknoucí červené detaily dodávají noži osobitost, která se neztratí.

Nůž disponuje klasickou bezpečnostní pojistkou. Když jej zrovna nebudete používat, lze jej pohodlně nosit za opaskem díky kovovému klipu.

To všechno dělá ze zavíracího nože "GAMER" atraktivního pomocníka na cesty i doma!

jsem spokojen,mám,co jsem chtěl

• odpovídá očekávání
  • , zakoupeno v www.chladnezbrane.eu

• Jednoduchý a velice dobrý mechanismus ! . Dobře a pevně se drží v ruce .
    • Lehký a v ruce pohodlný . Velice jednoduché čištění a "údržba"
    • Škoda že je bez pouzdra . Používám jiné u opasku .

Doporučuji . Jsem spokojený i přes výše psanou jedinou námitku.
    Určitě se si s tím každý z Vás kdo si tento výrobek koupí
    dokáže poradit .