CRKT M16-03Z

Zavírací Nůž CRKT M16-03Z. Návrhy M16® od Kit Carson jsou po léta naší nejoblíbenější řadou. A naše verze Z vybudovala největší uživatelskou základnu ze všech. Tyto nože jsou...
1 505 Kč

Bezpečnostní pojistka

• , zakoupeno v MujNuz.cz

Velice kvalitni nuž.

• , zakoupeno v RIGAD

Výtečný , velmi kvalitní americký nůž ,který se dá pohodlně nosit s klipem na opasku i v kapse celý den , výhodou je automatická pojistka. Dobrý pro osobní obranu i běžné použití.Doporučuji všem.

• , zakoupeno v Trapper s.r.o.

Dobrý nákup. Spokojenost.

0 mm
Materiál čepele
nerezová ocel
Bezpečnostní pojistka

Zavírací Nůž CRKT M16-03Z.

Návrhy M16® od Kit Carson jsou po léta naší nejoblíbenější řadou. A naše verze Z vybudovala největší uživatelskou základnu ze všech. Tyto nože jsou stavěny pro funkci, ne pro výstřelek. A jsou to výjimečné hodnoty.

Automatická bezpečnost vložky

Carson Flipper otevření

Skleněné vyztužené nylonové rukojeti

SPECIFIKACE

Délka čepele 3,50 "(88,90 mm)

Blade Edge Prostý

Čepel ocel AUS 8

Dokončení čepele Bead Blast

Tloušťka čepele 0,12 palce (3,05 mm)

Celková délka 8,25 "(209,55 mm)

Zavřená délka 4,75 "(120,65 mm)

Hmotnost 3,50 oz. (99,22 g)

Rukojeť Nylon vyztužený sklem

Styl Skládací nůž se zámkem vložky

CRKT® (Columbia River Knife and Tool®) byl založen v roce 1994. Od prvního dne klade na první místo inovaci a integritu. Zavázal se vyrábět nože a nástroje, které by inspirovaly a vydržely. Spolupracuje s nejlepšími designéry na světě a pracuje na jednoduchém principu: že největší věc, kterou může zákazníkům dát, je důvěra v rukou.

• , zakoupeno v MujNuz.cz

Velice kvalitni nuž.

• , zakoupeno v RIGAD

• , zakoupeno v Trapper s.r.o.

Dobrý nákup. Spokojenost.

• , zakoupeno v AZ-nože

• Tato značka je mi sympatická.

Líbí se mi. Jsem s ní spokojen.