Joker záchranářský s pouzdrem

• , zakoupeno v OUTDOORSTUFF.cz

• Ok

Ok

OUTDOORSTUFF.cz (prodejce)

Děkujeme, že jste nůž zakoupili právě u nás.

• , zakoupeno v JUNshop

• záchranářský nůž jak mán být
    • cena odpovídá kvalitě

Nůž jsem koupila ve větším nákupu. Na vodu jezdíme jednou do roka, na naši akci je dostačujíci.
    Pokud někdo uvažuje a častějším využití, doporučuji zaivestovat a koupit kvalitnější.

0 g

Joker záchranářský nůž s pouzdrem nakupujte v sekci Kapesní nože / sklopná čepel. Další Nože značky JOKER nakupujte výhodně na outdoor-shop.cz.

Záchranářský nůž Joker s pouzdrem je nerezový nůž s černěnou částečně ozubená čepelí.

Specifikace:

• černá střenka s prolisy
  • čepel jištěná pojistkou "liner lock"
  • ve střence je integrováno kryté ostří na přeřezávání bezpečnostních pásů a tvrzený úderník na rozbíjení automobilových skel
  • ocelový klip na opasek
  • kordurové pouzdro s plastovým klipem a poutkem na opasek

• , zakoupeno v OUTDOORSTUFF.cz

• Ok

Ok

OUTDOORSTUFF.cz (prodejce)

Děkujeme, že jste nůž zakoupili právě u nás.

• Bezpečnostní pás uřízne maximálně 1x - poté je řezák na pásy nefunkční!!!
    • Zkoušeli jsme na 10-ti kusech a všechny dopadly stejně!!!
    • Špatně řešený řezák - po řezu se vytvoří mezera mezi řezákem pásu a tělěm nože a při dalším pokusu o řez se do této mezery dostanou vlákna pásu, která se nepřeříznou.
    • Není to vada kusu, ale konstrukce!!!

Jako záchranářský nůž rozhodně nedoporučuji.
    Možná tak nožík na houby.

• , zakoupeno v JUNshop

• záchranářský nůž jak mán být