Marttiini Superflex 6

150 mm

• , zakoupeno v Luxusní nože

• moc krásný a kvalitní nůž
  • , zakoupeno v Finské nože Marttiini

Vypadal velmi kvalitně. Kupovala jsem jej manželovi k svátku, ale rozhodl se raději pro tradiční nůž, takže jsme jej měnili za nůž tradiční. Výměna proběhla zcela bez problémů do dvou dnů k naší 100% spokojenosti.

• super

jak jsem napsal výše mám s těmito noži dobré zkušenosti

Délka čepele
150 mm

Filetovací nůž od finské firmy Marttiini. Jedná se o nůž s novým typem čepele označovaným jako Superflex, což znamená, že je ještě pružnější a přizpůsobivější než standartní čepel filetovacího nože. Čepel lze bez poškození ohnout do úhlu 90 Filetovací nůž od finské firmy Marttiini. Jedná se o nůž s novým typem čepele označovaným jako Superflex, což znamená, že je ještě pružnější a přizpůsobivější než standartní čepel filetovacího nože. Čepel lze bez poškození ohnout do úhlu 90 stupňu. Své uplatnění najde u rybářů zpracovávajících své úlovky, nebo u kuchařů. Mezi čepelí a rukojetí je mosazný prstenec. Rukojeť je vyrobena z tepelně upraveného březového dřeva, je opatřena vybráním pro ukazovák a protiskluzovou rytinou s logem firmy. Na konci rukojeti je rozšířená patka, která zajišťuje nůž proti vyklouznutí z dlaně. S nožem je dodáváno světle hnědé kožené pouzdro.

Délka čepele 15,3cm

Délka rukojeti 11,7cm

Celková délka 27cm

Kožené pouzdro v ceně

Váha nože 55g

Váha s pouzdrem 106g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta161 Kč94 % • 423 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v Luxusní nože

• moc krásný a kvalitní nůž

• super

jak jsem napsal výše mám s těmito noži dobré zkušenosti

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 varianta161 Kč94 % • 423 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Finské nože Marttiini

Nemůžu posoudit, je to dárek pro přítele k vánocům, ale myslím, že bude moc spokojen, protože již nějaké nože vlastní.