Mikov 100-NN-6A

Multifunkční kapesní nůž Stovka od celosvětově známé české značky Mikov. Stovka je tradiční nůž v celokovovém provedení. Největší výhodou nože jsou jeho rozměry, díky kterým se...
Garantovaný nákup z Knifestock

Otvírák na konzervy
Plochý šroubovák
Odstraňovač izolace z drátů

• , zakoupeno v Vegaonline

• špatné slícování nože, některé nástroje jdou velmi těžce otevřít. Výstružník nelze ručně otevřít vůbec. Hlavní čepel má velmi výraznou pilku (špatné broušení, čepel neřeže, ale trhá materiál). Inu prostě klasický Mikov.

Koupeno z nostalgie, ale už nikdy více tuto vzpomínku z dospívání. Je to prostě šunt v současné produkci Mikovu a velké zklamání, za tím si stojím.

• , zakoupeno v KentaurZbrane

• kovová střenka
    • nebroušené ostří

Čekal bych, že nůž za téměř pět set korun bude dodán nabroušený, jako u konkurenčních nožů. To mě opravdu zklamalo. Na ostří nože není ani náznak broušení a dá poměrně dost práce jej nabrousit. Konkurenční a levnější Victorinox Spartan byl dodán nabroušený tak, že bylo možné se s ním oholit. Cena výrobku se mi proto zdá vysoká.

• , zakoupeno v kupnuz

Dobrý kapesní nožík, splňuje vše co od něho očekávám. Měl jsem léta stejný po dědovi, bohužel jsem ho letos někde ztratil. Kovová střenka je nejlepší, měl jsem i s plastovou střenkou, ale když nůž spadnul na tvrdý povrch, tak plastová střenka praskla.
    Na cesty, čundry ideální volba, je skladný a není nijak zvlášť těžký i když je celý kovový. Pro mě výborná volba.

Typ
nerezová ocel
Otvírák na konzervy
Plochý šroubovák
Odstraňovač izolace z drátů

Multifunkční kapesní nůž Stovka od celosvětově známé české značky Mikov.

Stovka je tradiční nůž v celokovovém provedení. Největší výhodou nože jsou jeho rozměry, díky kterým se pohodlně vejde do každé kapsy a proto je skvělým pomocníkem v každé situaci. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 o tvrdosti 53-55 HRc. Elegantní střenka je rovněž z nerezové oceli. Stovka je díky své univerzálnosti skvělým nástrojem pro táboření, ale také pro drobné kutilské i zahradnické práce. Nůž v sobě ukrývá…

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Vegaonline

• , zakoupeno v KentaurZbrane

• kovová střenka
    • nebroušené ostří

• , zakoupeno v kupnuz

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Alza.cz

• Kvalitní český výrobek.

Původní jsem měl přes 40 let, tak doufám, že i tento mi vydrží tak dlouho :-)