Mikov 232-XH-1 KP

Lovecký zavírací nůž Fixir od celosvětově známé české značky Mikov. Lovecký nůž Fixir se pyšní především spolehlivostí. Nůž je vybaven čepelí z kvalitní nerezové oceli 440A o...
Garantovaný nákup z Knifestock

Skladem • 1 varianta60 Kč100 % • 291 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 2 171 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč100 % • 1 086 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta75 Kč100 % • 751 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 24 375 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma95 % • 1 334 recenzíDalší informace

Materiál čepele
nerezová ocel
Bezpečnostní pojistka

• , zakoupeno v Knifestock

Skvělý nožík. V sobotu a neděli vyzkoušen při vandru na vysočině. Jsem velmi spojkojený, nůž je pro mě klasika. Jeho předchůdce jsem dostal od dědy v roce 1967 k vánocům a stále ho mám, je plně funkční, dobře se o něj starám. Nový jsem koupil, protože jsem chtěl vyzkoušet čepel z oceli 440 A na tomto noži. Ocel mě nezklamala, nůž je celkově výborný.

funguje jak má

15 mm
Materiál čepele
nerezová ocel
Bezpečnostní pojistka

Lovecký zavírací nůž Fixir od celosvětově známé české značky Mikov.

Lovecký nůž Fixir se pyšní především spolehlivostí. Nůž je vybaven čepelí z kvalitní nerezové oceli 440A o tvrdosti 56HRc s kónickým výbrusem, který nejen zlepšuje řezivost, ale také usnadňuje údržbu nástroje. Střenka nože je z kvalitní imitace paroží. Větší bezpeční při práci s nožem zajišťuje hřbetní pojistka backblock.

Rozměry:

• Délka nože: 187 mm
  • Délka čepele: 80 mm
  • Šířka čepele: 15 mm
  • Tloušťka čepele: 2,5 mm
  • Hmotnost: 122 g

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

funguje jak má

• Žádná
    • Mikov žádná sláva
  • Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Knifestock

• Klasika. Krásné provedení.

• Kvalitní ocel
    • Oproti původnímu verzi vyráběné před desítkami let má lepší zpracování kovových součástí

Žádná

• Hezké zpracování
    • Nemá žadné ostří zapoměli ho nabrousit.
  • , zakoupeno v Knifestock

• Stará dobrá klasika v novém kabátě.
  • , zakoupeno v ostracepel.cz

• kvalitní provedení

tento výrobek se už vyrábí desítky let, v současné době se používá kvalitní materiál na čepel a zpracování je na dobré úrovni

• , zakoupeno v 4camping

• splňuje všechna očekávání
    • nevím

Mohu jen doporučit, nůž je kvalitní, spolehlivý a bezpečný (pokud se s ním zachází, jak se má)

• , zakoupeno v KentaurZbrane

patri mezi to nejlepsi co jde jeste nosit v kapse
    nuz co nejde znicit, jde jen ztratit..