Mikov 232-XP-6 KP

Určení výrobku: Zavírací lovecký nůž FIXIR 232-XP-6V KP Tradiční lovecký nůž FIXIR 232-XP-6V KP od společnosti Mikov je ideálním loveckým nožem pro každého lovce...
2 749 Kč
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 578 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta120 Kč100 % • 56 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč96 % • 6 187 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč95 % • 247 599 recenzíShop roku '23 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 251 recenzíDalší informace

nerezová ocel
Bezpečnostní pojistka

• letitá klasika, není moc co dodat
    • koupený kus byl kvalitně zpracován

Klasika, možná škoda, že rozměrově zůstává tento nůž po desetiletí nezměněn, takže na dnešní dobu je to skoro až drobný nůž a chybí mi v nabídce o něco větší varianta tohoto typu nože.
    Přes občasné výhrady ke zpracování výrobků Mikov (které člověk může najít na netu) jsem žádné nedostatky v kvalitě nenašel, žádná zbytečná vůle, žádné otřepy, žádné škrábance. Střenky pěkné s hezkou kresbou. S kvalitou zpracování jsem velmi spokojen.

• Dobrá kvalita
  • , zakoupeno v 4camping

• Univerzální zavírací nůž, který má vše co běžně potřebují
    • Kožené pouzdro součástí
    • Zdá se mi, že čepel nože je tenčíí než bývala dříve. Měl jsem stejný nůž, než mi ho někdo vzal a ten mel čepel robusnější.
    • CENA - mezi obdobím kdy jsme si ho kupoval poprvé a nyní výrazně vzrostla pořizovací cena a nemám pocit že by výrobce nůž nějak zásadně vylepšil.

Koupil jsem ho jen z nostalgie, protože už jsem ho dlouhé roky měl. Potřetí už to ale neudělám :) vzhledem k neúměrně vysoké pořizovací cenè.

Typ
nerezová ocel
Bezpečnostní pojistka

Určení výrobku: Zavírací lovecký nůž FIXIR 232-XP-6V KP

Vlastnosti:

• Čepel: Lovecký nůž FIXIR je vybaven čepelí a je použita vysokokvalitní nerezová ocel 440A s tvrdostí 54-57 HRc. Tato čepel je tvarována do konického výbrusu, což nejen zlepšuje její řeznou schopnost, ale také usnadňuje údržbu. Navíc je vybavena kvalitní pilkou s dvěma řadami zubů.
  • Vybavení: Tento lovecký nůž FIXIR obsahuje vývrtku, páráček, otvírák na konzervy a láhve, který lze použít i jako plochý šroubovák nebo k odstraňování izolace. Bezpečnostní zajištění backlock na hřbetní straně zajišťuje bezpečnost při práci s nožem.
  • Materiál střenek: Střenky tohoto zavíracího loveckého nože FIXIR jsou vyrobeny z pravého jeleního parohu. Balení: Dodává se s koženým pouzdrem s logem Mikov a papírovou krabičkou.

Zavírací lovecký nůž FIXIR je klasickým výrobkem společnosti Mikov Mikulášovice, sídlící v Českém Švýcarsku.

Kategorie:

Lovecké nože

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• letitá klasika, není moc co dodat
    • koupený kus byl kvalitně zpracován

• Dobrá kvalita
  • , zakoupeno v 4camping

• Univerzální zavírací nůž, který má vše co běžně potřebují
    • Kožené pouzdro součástí

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit: