Morakniv Kansbol Multi-Mount

Skladem • 1 varianta73 Kč97 % • 96 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 263 recenzíDalší informace
Do 2 týdnů • Více variantDárekZdarma214 neověřených recenzíDalší informace
Více než měsíc • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 2 146 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 24 279 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby49 Kč99 % • 15 404 recenzíDalší informace

• příjemný úchop
    • extrémně ostrý nůž!
    • váha nože
    • skvělé pouzdro + mount

Tohle je můj první nůž od Moraknivu a jsem s ním moc spokojený. Skvěle se s ním manipuluje, plastové poudzro je stylovka a díky mountu se ho dá přidělat opravdu na ledacos. Na tenhle nůž jsem viděl spoustu recenzí, jak kladných, tak záporných a zvítězil u mě na plné čáře. A jeho extrémní ostrost ... ta mě teda překvapila! Buďte s ním opravdu opatrní :)

• , zakoupeno v Direct - online

MORAKNIV A TAK NENÍ CO ŘEŠIT ...

Typ
nerezová ocel
Délka rukojeti
11.7 cm
Křesadlo

Kansbol Multi-Mount Morakniv® je nožem, který je připraven na jakékoliv vaše výzvy. Pokud jste fanoušci outdoorových aktivit, potom je tento nůž určený přímo pro vás. Jeho vlastnosti vám umožní bezproblémový pobyt v přírodě a samozřejmostí pro tento nůž jsou práce jako štípání dřeva nebo i dokonce stáhnutí zvířete z kůže.

Při výrobě tohoto nože byly použity jen kvalitní materiály

Nůž Kansbol Multi-Mount Morakniv® je značkou kvality ve všech směrech. Rukojeť má tradiční tvar, který používá značka Mora, tedy spolehlivý a pohodlný úchyt na který si velmi lehce zvyknete. Čepel je z velmi kvalitní skandinávské oceli.

Polomatná barva se vám bude líbit

Mile vás překvapí také polomatná barva přirozeně se linoucí po noži a celkový tvar čepele. Čepel je vyroben z materiálu 12C27, což je velmi kvalitní švédská ocel a její rozměry jsou 109mm na délku a 2,5mm na šířku.

Nůž, který připevníte kamkoliv

Mohou za to popruhy, otvory a suché zipy, které se postarají o to, že váš nůž bude pohodlně držet na vestě, mikině, bundě či nohách a rukách. Zkrátka a dobře si můžete být jisti, že díky tomuto noži budete mít vždy o jeden důvod navíc k radosti.

Když to shrneme

Kansbol Multi-Mount Morakniv® je nůž, který má všechny vlastnosti, které ke kvalitním nožům patří. Nízká hmotnost, flexibilita a robustnost. Čekat pak od něj můžete skvělou výpomoc při jakýchkoliv výletech na ryby, lov či jen tak do přírody. Osloví tak veškerou skupinu lidí od fanoušků outdoorových aktivit až po nadšené rybáře a myslivce.

Celková délka 22,6 cm

Délka čepele 10,9 cm

Délka rukojeti 11,7 cm

Tloušťka čepele 2,5 mm

Hmotnost 177 g / 231 g (čistá - netto / hrubá - brutto)

Materiál čepele nerezová ocel

Materiál rukojeti

TPE

Materiál pouzdra polymer

Typ nože drop point

Ostří rovné

Pouzdro multi-mount (MOLLE, velcro, opaskové a další)

Morakniv® - Mora of Sweden

Barva čepele stříbrná

Barva rukojeti tmavě zelená

Barva pouzdra tmavě zelená

Benefity, o kterých musíte vědět:

• Čepel z kvalitní upravené švédské oceli
  • Závěsný otvor pro uchycení nože
  • Rukojeť z velmi pevného polyamidu
  • Nůž můžete zasunout do pouzdra oběma stranami
  • Pouzdro se dvěma odtokovými otvory
  • Univerzální Multi-Mount systém

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Vychytaný návlek na pouzdro

• extrémně ostrý nůž!
    • váha nože
    • skvělé pouzdro + mount

• , zakoupeno v Direct - online

MORAKNIV A TAK NENÍ CO ŘEŠIT ...

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Ocel sandvik
    • Lehký
    • Pevný 3/4 tang
    • Skvělý úchop

• Relativně levný
    • Jedovaté ostří
    • Zatím dobrá retence pouzdra
    • Velmi lehký
    • Kosočtvercový výřez, který nůž v pouzdře dřží se už odírá
    • Zelené pouzdro nedrží dobře v multimountu
    • Nemá v podstatě žádnou záštitu

Nůž jsem si koupil proto, že Mory mají obecně dobré recenze a jsou to pracanti a protože Kansbol se mi konečně líbil i vzhledově. Dvojí výbrus je OK, hezky se mi s ním pracuje. Tenčí čepel je vhodná na přípravu jídla, scandi zase na práci se dřevem. Rukojeť mi v ruce celkem sedí (pogumování na tvrdém plastu je super), ale osobně nemám rád nože bez záštity a tu tenhle nůž prostě nemá. Smyslem koupě bylo, že své dražší nože (jako třeba Benchmade Protagonist 169) hrozně hýčkám a potřeboval jsem něco, čeho mi nebude líto, ale budu se na to moci spolehnout. A to tenhle nůž splnil.

• , zakoupeno v Knifestock

• splňuje to co jsem chtěl
    • ?
  • , zakoupeno v Kniland.cz

• Velice kvalitní nůž. Doporučuji
  • , zakoupeno v BRUSNEKAMENY.CZ

Kvalitní výrobek byl to dárek pro vnuka, děkuji

• - kvalitní
    • - lehký
    • - dobře se drží v ruce
    • - rozumná velikost
    • - plastové pouzdro, které se dobře udržuje a nůž do něj pasuje oběma směry
    • - multifunkční držák pouzdra s nožem
  • , zakoupeno v ostracepel.cz

Kvalitní ocel a materiál střenky.
    Všestranné použití, variabilní uchycení
    díky Multi-Mount provedení.