Victorinox Deluxe Tinker

Kapesní nůž Deluxe Tinker od švýcarské firmy Victorinox o velikosti 91 mm se 17 funkcemi. Ať už se jednoduše pohybujete svým dnem nebo cestujete po celém světě, kapesní nůž...
1 099 Kč
Garantovaný nákup z Nářadí Hornig

Info v obchodu99 Kč90 % • 9 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové služby59 Kč99 % • 3 287 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 2 180 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 521 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč253 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč97 % • 19 457 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč67 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta59 Kč28 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta69 Kč97 % • 61 448 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta80 Kč95 % • 1 725 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma100 % • 577 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč99 % • 2 038 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč89 % • 443 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta79 Kč93 % • 269 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma95 % • 5 255 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 511 895 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč85 % • 6 716 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v KentaurZbrane

Zatím jsem spokojen.

• Kvalitní nůž
  • , zakoupeno v Švýcarské nože

Od svých mladičkých let jsem mel u sebe vždy nůž. Ale kvality švýcarského nože jsem ocenil až při dovolené v Chorvatsku, kdy dcera šlápla na ježka a pinzetou z nože jsem vytáhl všechny ostny. To jsem ještě měl obyčejný Viktorinox. Pak jsem dostal jako dárek Tinker Deluxe. Nosil jsem ho úplně všude. Po 20 letech jsem o tento skvělý nůž bohužel přišel, utopil jsem ho v rybníku a už nenašel. Jak se říká, zvyk je železná košile a tento nůž Tinker Deluxe je pro mne nenahraditelný. Proto jsem si koupil stejný nůž znovu a ještě jsem stejný dopřál i zeťovi k Vánocům. Má pro mne ideální skladbu nástrojů.

Typ
Šířka čepele
2 mm
Materiál čepele
Nerezová ocel

Ať už se jednoduše pohybujete svým dnem nebo cestujete po celém světě, kapesní nůž Deluxe Tinker je nožem na cesty. Nikdy nevíte, s čím se setkáte, ale víte, že vy a váš Deluxe Tinker budete vždy připraveni stavět, hackovat nebo opravit cokoli.

Funkce nože velký nůž malý nůž křížový šroubovák otvírák na konzervy s - malým šroubovákem (i pro křížové šrouby) otvírák na láhve s

• šroubovákem
  • odstraňovačem izolace z…

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 288 recenzíDalší informace

• , zakoupeno v KentaurZbrane

Zatím jsem spokojen.

• Kvalitní nůž
  • , zakoupeno v Švýcarské nože

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 288 recenzíDalší informace
  • , zakoupeno v Knifestock

• Funkční
    • Potěšil

U victorinoxe nelze šlápnout vedle.

• Kvalita zpracování
    • Opravdu ostré

• Kvalita
    • Rozměry
    • 17 nástrojů
    • Nemá kapesní sponu

Skvělý EDCčko, spousta nástrojů při zachování kompakních rozměrů. Jen je škoda že se nedělaj střenky s kapesním klipem. Jinak spokojenost!

• , zakoupeno v Nože-Pok.cz

• velikost, multififunkčnost