Victorinox Pioneer X 0.8231.26

Multifunkční kapesní nůž od značky Victorinox bude skvělým partnerem při kempování, výletech do přírody i každodenním životě. Nůž je díky praktickým funkcím vhodný nejen pro...
1 190 Kč
Garantovaný nákup z Kuchyňsképotřeby.cz

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená záruka59 Kč98 % • 4 403 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč100 % • 519 recenzíDalší informace
Do měsíce • 1 variantaDárek69 Kč98 % • 2 171 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta75 Kč99 % • 912 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč86 % • 6 713 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 variantaZdarma97 % • 61 345 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč99 % • 24 382 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 577 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč92 % • 511 749 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 1 057 recenzíDalší informace

Materiál čepele
nerezová ocel
Bezpečnostní pojistka

• , zakoupeno v Knifestock

Vyborny nuz se zakladnimi nastroji. Kvuli pouziti aloxovych strenek neobsahuje pinzetu ani paratko, ale tak to je snad kazdemu jasne.
    Celkove spokojenost.

• použité materiály
    • nabroušení z výroby
    • praktičnost a multifunkčnost
    • perfektně padne do ruky díky své velikosti

Rukama mi prošlo již hodně nožů od obyčejných, levných, renomovaných výrobců, až po nože od nožířů na zakázku... Victorinox Pioneer X Alox je velice dobře zpracovaný, designově zajímavý, středně velký nůž. Čepel a nůžky jsou perfektně nabroušený již z výroby... Jinak veškeré nástroje jsou vyrobeny z kvalitní nerezové oceli, na kterou jsme zvyklí od Victorinoxu... Střenky z hliníku dávají noži moc hezký "retro" design a pocit "luxusnější" verze než jsou jeho o 2 mm menší sourozenci s plastovými střenkami a jako bonus většina nástrojů je o něco větší a širší... Nůž je snýtovaný třemi masivnějšími nýty, který dávají noži větší jistotu tuhosti.. Bohužel, jako u všech Victorinoxů mi chybí možnost klipu, škoda, že se nad tímto řešení ještě nikdo u Victorinoxu nezamyslel.. Jinak co dodat, za tuto cenu, velice pěkně zpracovaný nůž moc povedeného designu. Jestli hledáte perfektní multifunkční EDC na každodenní nošení není vůbec špatnou volbou...

Typ
14 mm
Materiál čepele
nerezová ocel
Bezpečnostní pojistka

Nůž je díky praktickým funkcím vhodný nejen pro běžné použití, ale využijete jej i při cestování a turistice. Kapesní nože z řady Pioneer budí skvělý dojem díky své robustní konstrukci. Eloxovaná stříbrná střenka je velmi odolná a padne bezpečně do ruky.

Kapesní nůž Pionner Alox s délkou 93 mm je nyní vybaven nůžkami a i všemi klasickými funkcemi, díky kterým se stává spolehlivým…

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Celkove spokojenost.

• použité materiály
    • nabroušení z výroby
    • praktičnost a multifunkčnost
    • perfektně padne do ruky díky své velikosti

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Kapesni-noze.cz

• Dobře se s ním dělá, perfektně padne do ruky
    • Velice elegantně vypadá
    • Tradiční špičková kvalita značky Victorinox

Perfektní nůž, velmi ergonomický, kvalitně zpracovaný, rozsah funkcí tak akorát.

• , zakoupeno v Knifestock

Kvalitní kapesní nůž od renomovaného výrobce. Jsem s ním nadmíru spokojen.

• , zakoupeno v Kuchyňsképotřeby.cz

• Nůžky.
    • Robustnější čepel nože.
    • Žádná nevýhoda,věděl jsem co kupuji.

• Perfektní kapesní nůž

Prostě Victorinox, co dodat? Doporučuji všem jako ideální městské EDC.

• Značka.
    • Kvalitní zpracování.
    • Elegantní design.
    • Nemá párátko.
    • Nemá pinzetu.

Čím jsem starší, tím víc dávám přednost elegantním multifunkčním zavírákům. Pokud by nůž měl i párátko a pinzetu šlo by v mých očích o dokonalé EDC. Jinak je nůž super a mám z něj velkou radost. Nosím ho neustále při sobě.

• pevnost
    • kombinace nástroju (Pioneer + nůžky)
    • vzhled :)
    • úchyt kroužku na klíče

Je to výborný nůž do města - kombinací nástrojů i vzhledem.

Kombinace nástrojů je výborná - očekávaný nůž, otvíráky na lahve (s velkým plochým štoubovákem) a plechovky (s odstraňovačem drátů a výborným malým plochým šroubovákem), skvělé velké nůžky a výstružník, který se hodí na řadu věci (např. dělání díry do opasku nebo otvírání balíku).

Absence zadních doplňků (párátko, pinzeta) a případných dalších nástrojů (pro mne hlavně otvírák na víno) je otravná, ale věděl jsem o tom tak to nepovažuji za negativum.

Alox verze je oproti "obvyklejším" macgyverovským plastovým pevnější, nemá sundavací střenky, ale zato má silnější pružiny a tak ještě lépe drží v otevřené poloze.

Neskutečně otravný mi připadl úchyt kroužku na klíče. Je umístěný jinak, než na "plastových" švýcarácích a zarývá se nepříjemně do dlaně. Jinam ho umístit nemohli kvůli trochu odlišné konstrukci alox modelů, ale štvalo mě to tak, že jsem ho odstranil. Od te doby k nemu sice nemuzu pripnout klice, ale jsem mnohem spokojenejsi.

Nosím ho každý den, když nemám zrovna v plánu jít někam polem či lesem. Doporučuji!